Półka na ludziki LEGO organizer Prestige

Półka na ludziki LEGO organizer Prestige

Na ludziki Lego
PL1KL0PG
1963 produkty

Półka na ludziki LEGO

model: klasyczny ludzik

kolor: w całości biały, zarówno fronty oraz obrzeża. Klocki są wielokolorowe.

wymiary:

  • wysokość: 50 cm;
  • szerokość: 32 cm;
189,90 zł
Brutto

Każde dziecko lubi klocki LEGO, a wraz z klockami znajdzie się duuużo ludzików.

Z czasem przy coraz większej ilości klocków LEGO, pojawia się odwieczne pytanie, jak je przechowywać, jakie organizery stosować itp. Ta półka pomoże w znaczący sposób na utrzymanie porządku przynajmniej z ludzikami. Ludziki odkładane na półkę będą uporządkowane i nie pogubią się w gąszczu klocków, których jest, lub z czasem będzie, całkiem sporo.

Półka posiada aż 41 półeczek na postawienie ludzików Lego. Każda z podstawek wykonana jest z MDF, do którego doczepiono klocek z prawdziwego Lego (model 3020- płaski klocek), tak by ludziki były z nimi kompatybilne, a ludziki stabilnie były na nich ustawiane i nie spadały mimo odwrócenia półki do góry nogami.

Klocki są wielokolorowe, rozmieszczane losowo.

Sama półka wykonana MEGA solidnie, bo z obustronnie białego MDF o grubości 18mm. Podstawki na ludziki wczepiane są w tą płytę na całej jej grubości, żeby mieć pewność, że dziecko nie uszkodzi ani jednej tej małej półeczki na ludziki. Obrzeża płyty, tak jak i półeczek są malowane na biało.

Nie uświadczysz też widoku żadnego mocowania, gdyż grubość płyty umożliwia wpuszczenie zaczepów montażowych w materiał od tyłu, więc nie widać żadnych mocowań od frontu.

Wraz z półką otrzymujesz porządne haki montażowe, byście nie musieli się zastanawiać jak ją powiesić. Samo zamontowanie półki jest bajecznie proste. otrzymane dwa haki mocujesz w ścianie w rozstawie 16 cm i to wszystko. Pozostaje przywiesić półkę na hakach, co również nie sprawia kłopotów, gdyż nasze autorskie mocowania same "pomagają" nakierować hak do otworu, znajdującego się na szczycie trójkątnego mocowania. Nie znamy prostszego systemu do mocowania:)

Moliland
PL1KL0PG
1963 produkty
Wysokość
50 cm
Szerokość
32 cm
Głębokość
34 mm
Materiał
MDF
Klasa
Prestige
Mocowania w zestawie
Tak
Ilość półeczek na ludziki
41

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło