Wielka Podkowa na ścianę- ozdoba MDF na szczęście

Akcesoria i dodatki
OZ1WP0PG
999 produkty

Ozdoba na ścianę. Końska podkowa jako symbol szczęścia.

99,90 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Ozdoba w kształcie przynoszącej szczęście końskiej podkowy.

Podkowy końskie znane są z tego, że są symbolem przynoszącym szczęście. Nie wszyscy wiedzą jednak, że podkowa ma dwojakie zastosowanie:

Zawieszona na kształt litery U, czyli końcami do góry, podkowa faktycznie przyciąga pozytywne zdarzenia- jest to znak otwartości na szczęście. Powieszona ramionami do dołu z kolei ma chronić nas przed złymi mocami, nieproszonymi gośćmi, zawiścią, zazdrością itp.- jest to znak, że chroni nas jak parasol przed złymi mocami.

Ta ozdoba ma właśnie to na celu- ozdabiać wnętrze domu swoją urodą oraz przynosić szczęście jego mieszkańcom, a także chronić przed złem. Doskonały pomysł również jako prezent dla dosłownie każdego. Ścian w domu jest dużo, wiec ze znalezieniem odpowiedniego miejsca, na ten symbol szczęścia, nie powinno być problemu.

Jest solidna i wielka, wykonana z obustronnie białego MDF o grubości 18 mm, malowana na obrzeżach na biało.

Pokaźne wymiary:

  • Wysokość: 40 cm
  • Szerokość: 40 cm

Ten talizman szczęścia możesz powiesić u siebie w domu, lub podarować komuś znajomemu na najprzeróżniejszą okazję: parapetówka, czy zamiast kwiatów na imieniny, dzień nauczyciela, bądź bliskiemu, by pokazać, że Tobie na nim zależy i chcesz, by szczęście towarzyszyło mu na co dzień. Ten artykuł jest wielozadaniowy i na wiele sposobów może Ci się przydać.

Moliland
OZ1WP0PG
999 produkty
Wysokość
40 cm
Szerokość
40 cm
Głębokość
18 mm
Materiał
MDF
Klasa
Prestige
Mocowania w zestawie
Tak
Grubość płyty
18 mm

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło