Ekspozytor na figurki koniki kucyki zwierzęta i inne

Ekspozytor na figurki koniki kucyki zwierzęta i inne

Inne
EF1KO0EL
1989 produkty

Regał / ekspozytor na figurki takie jak koniki, zwierzątka, kucyki itp.

model: konik

kolor: biały front / surowe obrzeża

wymiary:

  • wysokość: 38 cm;
  • szerokość: 49 cm;
159,90 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Każde dziecko lubi wszelakie figurki. Nie ważne czy to zwierzęta leśne jak niedźwiedzie, sarenki, czy trolle, osiołki, kucyki pony, lalki, czy naprawdę wiele wiele innych.

Najlepsze okazy zasługują na swój ekspozytor, a on sam nie może być byle jaki. Ekspozytor w kształcie stojącego na dwóch nogach konia w tryumfalnej pozie jest właśnie takim ekspozytorem.

Regał posiada aż 6 miejsc (półeczek) na postawienie wszelkich figurek. 

Sam regał wykonany MEGA solidnie, bo z obustronnie białego MDF o grubości 18mm. Półeczki na figurki wczepiane są w tą płytę na całej jej grubości, żeby mieć pewność, że dziecko nie uszkodzi ani jednej tej małej półeczki. Obrzeża płyty pozostają w kolorze naturalnego MDF, w zgodzie ze stylem skandynawskim.

Nie uświadczysz też widoku żadnego mocowania, gdyż grubość płyty umożliwia wpuszczenie zaczepów montażowych w materiał od tyłu, więc nie widać żadnych mocowań od frontu.

Wraz z ekspozytorem otrzymujesz porządne haki montażowe, byście nie musieli się zastanawiać jak ją powiesić. Samo zamontowanie półki jest bajecznie proste. otrzymane dwa haki mocujesz w ścianie w rozstawie 16 cm i to wszystko. Pozostaje przywiesić półkę na hakach, co również nie sprawia kłopotów, gdyż nasze autorskie mocowania same "pomagają" nakierować hak do otworu, znajdującego się na szczycie trójkątnego mocowania. Nie znamy prostszego systemu do mocowania:)

Moliland
EF1KO0EL
1989 produkty

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło