Ekspozytor na audio figurki Rakieta kosmiczna

Na audiofigurki
EF1RD0PG
999 produkty

Ekspozytor na audiofigurki Disney'a Magia Słuchania

model: Rakieta kosmiczna

kolor: front i obrzeża: białe / Wyfrezowania pod figurki: surowe

wymiary:

  • wysokość: 100 cm;
  • szerokość: 70 cm;
459,90 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Ten regał / organizer i ekspozytor w jednym służy do przechowywania głośnika oraz figurek z systemu Disney Magia Słuchania.

Półki mają przygotowane miejsca pod figurki i głośnik. Po dwie figurki na jednej półeczce. Zagłębienie ok 3 mm sprawia, że wszystko co na niej umieścisz zachowuje się mega stabilnie.

Obrzeża tej rakiety oraz półeczek są malowane na biało. Wyfrezowania w kształcie kółek pod figurki nie są malowane. Ich rozmiar jest specjalnie dobrany pod figurki z systemu Disney Magia Słuchania.

Nad głośnikiem jest miejsce na personalizowaną półeczkę z imieniem. Nie postawisz tam figurek. To jest specjalne miejsce tylko na imię właściciela tego ekspozytora. Możesz w późniejszym terminie, lub od razu dokupić półeczkę z innym imieniem na podmiankę. Podczas zakupu pamiętaj o podaniu imienia :)

Rakieta kosmiczna prezentuje się MEGA okazale. Jest mega WIELKA. Zmieścisz na mim 56 audio- figurki na specjalnie dla nich zaprojektowanych półeczkach. Jest też specjalne miejsce na postawienie głośnika. 

Nie uświadczysz też widoku żadnego mocowania, gdyż grubość płyty umożliwia wpuszczenie zaczepów montażowych w materiał od tyłu, więc nie widać żadnych mocowań od frontu.

Wraz z ekspozytorem otrzymujesz porządne haki montażowe, byście nie musieli się zastanawiać jak ją powiesić. Samo zamontowanie półki jest bajecznie proste. otrzymane dwa haki mocujesz w ścianie i to wszystko. Pozostaje przywiesić ekspozytor na hakach, co również nie sprawia kłopotów.

Moliland
EF1RD0PG
999 produkty
Wysokość
100 cm
Szerokość
70 cm
Głębokość
12 cm
Materiał
MDF
Klasa
Prestige
Mocowania w zestawie
Tak
Ilość półeczek na ludziki
29

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło