Ekspozytor na audiofigurki Domek z imieniem

Na audiofigurki
EF1DD0PG
999 produkty

Ekspozytor na audiofigurki Disney'a Magia Słuchania

model: Domek z imieniem

kolor: front i obrzeża: białe / Wyfrezowania pod figurki: surowe

wymiary:

  • wysokość: 87 cm;
  • szerokość: 74 cm;
449,90 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Ten regał / organizer i ekspozytor w jednym służy do przechowywania głośnika oraz figurek z systemu Disney Magia Słuchania.

Półki mają przygotowane miejsca pod figurki i głośnik. Po dwie figurki na jednej półeczce. Zagłębienie ok 3 mm sprawia, że wszystko co na niej umieścisz zachowuje się mega stabilnie.

Obrzeża tego ekspozytora oraz wszystkich półeczek są malowane na biało. Wyfrezowania w kształcie kółek pod figurki nie są malowane. Ich rozmiar jest specjalnie dobrany pod figurki z systemu Disney Magia Słuchania.

Nad głośnikiem jest miejsce na personalizowaną półeczkę z imieniem. Nie postawisz tam figurek. To jest specjalne miejsce tylko na imię właściciela tego ekspozytora. Możesz w późniejszym terminie, lub od razu dokupić półeczkę z innym imieniem na podmiankę. Podczas zakupu pamiętaj o podaniu imienia :)

Domek prezentuje się MEGA okazale. Jest mega WIELKI. Zmieścisz na mim 72 audio- figurki na specjalnie dla nich zaprojektowanych półeczkach. Jest też specjalne miejsce na postawienie głośnika. 

Nie uświadczysz też widoku żadnego mocowania, gdyż grubość płyty umożliwia wpuszczenie zaczepów montażowych w materiał od tyłu, więc nie widać żadnych mocowań od frontu.

Wraz z ekspozytorem otrzymujesz porządne haki montażowe, byście nie musieli się zastanawiać jak ją powiesić. Samo zamontowanie półki jest bajecznie proste. otrzymane dwa haki mocujesz w ścianie i to wszystko. Pozostaje przywiesić ekspozytor na hakach, co również nie sprawia kłopotów.

Moliland
EF1DD0PG
999 produkty
Wysokość
87 cm
Szerokość
74 cm
Głębokość
12 cm
Materiał
MDF
Klasa
Prestige
Mocowania w zestawie
Tak
Ilość półeczek na ludziki
36

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło