Regał na audio figurki Disney Chmurka XXL

Na audiofigurki
EF1CX0PG
989 produkty

Regał / ekspozytor na figurki Disney'a Magia Słuchania

model: chmurka

kolor: biały front i obrzeża

wymiary:

  • wysokość: 52 cm;
  • szerokość: 101 cm;
329,90 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Ten regał i ekspozytor w jednym służy do przechowywania głośnika oraz figurek od Disney.

Półki mają wyrzeźbione (a w zasadzie wyfrezowane) miejsca pod figurki i głośnik. Zagłębienie 3-4 mm sprawia, że wszystko, co na niej umieścisz, zachowuje się mega stabilnie.

Obrzeża chmurki i półeczek są malowane na biało.

Nie uświadczysz też widoku żadnego mocowania, gdyż grubość płyty umożliwia wpuszczenie zaczepów montażowych w materiał od tyłu, więc nie widać żadnych mocowań od frontu.

Wraz z ekspozytorem otrzymujesz porządne haki montażowe, byście nie musieli się zastanawiać jak ją powiesić. Samo zamontowanie półki jest bajecznie proste. otrzymane dwa haki mocujesz w ścianie i to wszystko. Pozostaje przywiesić półkę na hakach, co również nie sprawia kłopotów.

Na każdej półce na figurki są dwa miejsca. Ekspozytor posiada aż dwadzieścia półek, więc zmieścisz na nim 40 figurek z systemu Disney Magia Słuchania. Tak naprawdę zmieścisz 41, gdyż jedna figurka może stać na głośniku. Nad głośnikiem jest sporo miejsca, tak by dziecko mogło swobodnie i wygodnie operować wymianą figurek.

Na karcie tego przedmiotu kupujesz jedną wielką chmurkę XXL na audio bajki Disney wraz z zestawem montażowym do ściany. Są to dwa haki płaskie, a regał ma już otwory do zawieszenia wpuszczone w materiał od tyłu. Złożenie i zawieszenie nie sprawia na prawdę żadnych problemów. Głośnik, audio figurki, a także inne widoczne elementy nie są częścią tego artykułu.

Moliland
EF1CX0PG
989 produkty
Wysokość
52 cm
Szerokość
101 cm
Głębokość
12 cm
Materiał
MDF
Klasa
Prestige
Mocowania w zestawie
Tak
Ilość półeczek na ludziki
20

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło