T-Rex Dinozaur - Ekspozytor na audiofigurki

Na audiofigurki
EF1XD0PG
999 produkty

Regał / ekspozytor na audiofigurki Disney'a Magia Słuchania

model: Dinozaur Tyranozaur Rex / T-REX

kolor: front i obrzeża: białe / Wyfrezowania pod figurki: surowe

wymiary:

  • wysokość: 65 cm;
  • szerokość: 99 cm;
309,90 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Ten regał / organizer i ekspozytor w jednym służy do przechowywania głośnika oraz figurek z systemu Disney Magia Słuchania.

Półki mają wyfrezowane miejsca pod figurki i głośnik. Zagłębienie ~3 mm sprawia, że wszystko co na niej umieścisz zachowuje się mega stabilnie.

Obrzeża tego prehistorycznego jaszczura oraz półeczek są malowane na biało. Wyfrezowania w kształcie kółek pod figurki nie są malowane. Ich rozmiar jest specjalnie dobrany pod figurki z systemu Disney.

Dinozaur prezentuje się MEGA okazale. Zmieścisz na mim 29 figurek Disney na dedykowanych dla nich półeczkach oraz położysz głośnik na półce "głośnikowej". 

Nie uświadczysz też widoku żadnego mocowania, gdyż grubość płyty umożliwia wpuszczenie zaczepów montażowych w materiał od tyłu, więc nie widać żadnych mocowań od frontu.

Wraz z ekspozytorem otrzymujesz porządne haki montażowe, byście nie musieli się zastanawiać jak ją powiesić. Samo zamontowanie półki jest bajecznie proste. otrzymane dwa haki mocujesz w ścianie i to wszystko. Pozostaje przywiesić ekspozytor na hakach, co również nie sprawia kłopotów.

Moliland
EF1XD0PG
999 produkty
Wysokość
65 cm
Szerokość
99 cm
Głębokość
12 cm
Materiał
MDF
Klasa
Prestige
Mocowania w zestawie
Tak
Ilość półeczek na ludziki
29

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło