Ekspozytor na ludziki LEGO Dinozaur T-Rex

Na ludziki Lego
EL1DT0EL
999 produkty

Ekspozytor / Półka na minifigurki / ludziki LEGO

model: Dinozaur T-Rex

kolor: biały front / surowe obrzeża

wymiary całkowite:

  • wysokość: 37,5 cm;
  • szerokość: 56 cm;
199,90 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Ten ekspozytor na ludziki z systemu Lego idealnie nada się, jako wyposażenie pokoju dziecięcego. Które dziecko, a w szczególności chłopiec, nie lubi dinozaurów oraz klocków LEGO?

Jeżeli Twoja pociecha to lubi, to ta wielozadaniowa Półka jest w sam raz dla niego. Łączy w sobie Jurajski klimat tych prehistorycznych zwierząt, z praktycznym ekpozytorem do przechowywania i eksponowania ludzików. To jest absolutne 3W1- ozdoba, przechowywanie i ekspozycja w jednym.

Wzorem ozdobnym dla ekspozytora jest jeden z najbardziej rozpoznawalnych dinozaurów z rodziny Teropodów- Tyranozaur Rex, w skrócie T-Rex, bądź T. Rex. 

W karcie -> Szczegóły produktu, znajdziesz wymiary i inne pozostałe cechy artykułu.

Ekspozytor posiada półeczki, które są już zmontowane- nie musisz ich samodzielnie przyczepiać. Do każdej półki naklejany jest klejem montażowym oryginalny klocek lego z wypustkami 4 x 2- płaska płytka. Te klocki są dobierane kolorystycznie kompletnie losowo. Oryginalne klocki służą temu, aby Twoje ludziki się w nie wczepiały z pewnością, że są z nimi kompatybilne i nie wypadną z nadmierną łatwością.

Moliland
EL1DT0EL
999 produkty
Wysokość
37,5 cm
Szerokość
56 cm
Głębokość
34 mm
Materiał
MDF
Klasa
Elegance
Mocowania w zestawie
Tak
Ilość półeczek na ludziki
38

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło