Ekspozytor na ludziki LEGO Dziewczynka Prestige

Na ludziki Lego
EL1DZ0PG
999 produkty

Regał / ekspozytor na ludziki LEGO

model: Dziewczyna Pretige

kolor: biały front / białe półki, obrzeża i krawędzie

wymiary:

  • wysokość: 54 cm;
  • szerokość: 32 cm;
219,90 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Każde dziecko lubi klocki LEGO, a wraz z klockami znajdzie się duuużo ludzików.

Wersja przeznaczona w szczególności dla dziewczynek, bo nie tylko chłopcy bawią się Lego!

Z czasem przy coraz większej ilości klocków LEGO, pojawia się odwieczne pytanie, jak je przechowywać, jakie organizery stosować itp. Ta półka pomoże w znaczący sposób na utrzymanie porządku przynajmniej z ludzikami. Ludziki odkładane na półkę będą uporządkowane i nie pogubią się w gąszczu klocków, których jest, lub z czasem będzie, całkiem sporo.

Ekspozytor posiada aż 42 miejsca (półeczki) na postawienie ludzików Lego. Każda z półeczek wykonana jest z MDF, do którego doczepiono klocek z prawdziwego Lego (model 3020- płaski klocek), tak by ludziki były z nimi kompatybilne, a ludziki stabilnie były na nich ustawiane i nie spadały mimo odwrócenia półki do góry nogami. Klocki są różnokolorowe, ale na życzenie możemy wykonać Panią ludzik z wyselekcjonowanymi klockami tylko w jednym kolorze np. białym.

Jak się postarasz to na każdej półeczce zmieścisz po dwa ludziki lego. Możesz też wczepiać obok ludzików zwierzątka, kotki, małpki, pieski, króliczki, czy myszki. Tak samo akcesoria, masz płytkę lego 2x4, a ludzik potrzebuje tylko dwóch wypustek, oczywiście na bok wystają mu potem ręce, ale są takie dodatki, które z niejednymi ludzikami się pomieszczą, można kombinować do woli.

Sam regał wykonany MEGA solidnie, bo z obustronnie białego MDF o grubości 18mm. Półeczki na ludziki wczepiane są w tą płytę na całej jej grubości, żeby mieć pewność, że dziecko nie uszkodzi ani jednej tej małej półeczki na ludziki. Obrzeża płyty tak samo, jak wszystkie półeczki są w całości białe.

Nie uświadczysz też widoku żadnego mocowania, gdyż grubość płyty umożliwia wpuszczenie zaczepów montażowych w materiał od tyłu, więc nie widać żadnych mocowań od frontu.

Wraz z ekspozytorem otrzymujesz porządne haki montażowe, byście nie musieli się zastanawiać jak ją powiesić. Samo zamontowanie półki jest bajecznie proste. otrzymane dwa haki mocujesz w ścianie w rozstawie 16 cm i to wszystko. Pozostaje przywiesić półkę na hakach, co również nie sprawia kłopotów, gdyż nasze autorskie mocowania same "pomagają" nakierować hak do otworu, znajdującego się na szczycie trójkątnego mocowania. Nie znamy prostszego systemu do mocowania:)

Moliland
EL1DZ0PG
999 produkty
Wysokość
54 cm
Szerokość
32 cm
Głębokość
34 mm
Materiał
MDF
Klasa
Prestige
Mocowania w zestawie
Tak
Ilość półeczek na ludziki
42

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło