Półka na ludziki LEGO organizer

Półka na ludziki LEGO organizer

Na ludziki Lego
EL1KL0EL
1986 produkty

Półka na ludziki LEGO

model: klasyczny ludzik

kolor: biały front / surowe obrzeża

wymiary:

  • wysokość: 50 cm;
  • szerokość: 32 cm;
189,90 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Każde dziecko lubi klocki LEGO, a wraz z klockami znajdzie się duuużo ludzików.

Z czasem przy coraz większej ilości klocków LEGO, pojawia się odwieczne pytanie, jak je przechowywać, jakie organizery stosować itp. Ta półka pomoże w znaczący sposób na utrzymanie porządku przynajmniej z ludzikami. Ludziki odkładane na półkę będą uporządkowane i nie pogubią się w gąszczu klocków, których jest, lub z czasem będzie, całkiem sporo.

Półka posiada aż 41 miejsc (podstawek) na postawienie ludzików Lego. Każda z podstawek wykonana jest z MDF, do którego doczepiono klocek z prawdziwego Lego (model 3020- płaski klocek), tak by ludziki były z nimi kompatybilne, a ludziki stabilnie były na nich ustawiane i nie spadały mimo odwrócenia półki do góry nogami.

Klocki są wielokolorowe, w odcieniach losowo wybieranych. Na wyraźne życzenie możemy użyć do produkcji klocków tylko w jednym kolorze np. białe.

Sama półka wykonana MEGA solidnie, bo z obustronnie białego MDF o grubości 18mm. Podstawki na ludziki wczepiane są w tą płytę na całej jej grubości, żeby mieć pewność, że dziecko nie uszkodzi ani jednej tej małej półeczki na ludziki. Obrzeża płyty pozostają w kolorze naturalnego MDF, w zgodzie z minimalistycznym stylem skandynawskim.

Nie uświadczysz też widoku żadnego mocowania, gdyż grubość płyty umożliwia wpuszczenie zaczepów montażowych w materiał od tyłu, więc nie widać żadnych mocowań od frontu.

Wraz z półką otrzymujesz porządne haki montażowe, byście nie musieli się zastanawiać jak ją powiesić. Samo zamontowanie półki jest bajecznie proste. otrzymane dwa haki mocujesz w ścianie w rozstawie 16 cm i to wszystko. Pozostaje przywiesić półkę na hakach, co również nie sprawia kłopotów, gdyż nasze autorskie mocowania same "pomagają" nakierować hak do otworu, znajdującego się na szczycie trójkątnego mocowania. Nie znamy prostszego systemu do mocowania:)

Moliland
EL1KL0EL
1986 produkty
Wysokość
50 cm
Szerokość
32 cm
Głębokość
34 mm
Materiał
MDF
Klasa
Elegance
Mocowania w zestawie
Tak
Ilość półeczek na ludziki
41

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło