Półka na ludziki LEGO organizer Batman

Na ludziki Lego
EL1BA0EL
1968 produkty

Półka na ludziki LEGO

model: Batman

kolor: czarny front / surowe obrzeża

wymiary:

  • wysokość: 52 cm;
  • szerokość: 37 cm;
189,90 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Każde dziecko lubi klocki LEGO, a wraz z klockami znajdzie się duuużo ludzików.

Z czasem przy coraz większej ilości klocków LEGO, pojawia się odwieczne pytanie, jak je przechowywać, jakie organizery stosować itp. Ta półka pomoże w znaczący sposób na utrzymanie porządku przynajmniej z ludzikami. Ludziki odkładane na półkę będą uporządkowane i nie pogubią się w gąszczu klocków, których jest, lub z czasem będzie, całkiem sporo.

Półka posiada aż 34 miejsc (podstawek) na postawienie ludzików Lego. Każda z podstawek wykonana jest z MDF, do którego doczepiono klocek z prawdziwego Lego (model 3020- płaski klocek), tak by ludziki były z nimi kompatybilne, a ludziki stabilnie były na nich ustawiane i nie spadały mimo odwrócenia półki do góry nogami. Tak naprawdę w niektórych miejscach i przy korzystnym kształcie ludzików, można ich pomieścić po 2 na półeczce.

klocki do zaczepiania ludzików są w wyselekcjonowanym czarnym kolorze, a nie różnokolorowe.

Sama półka wykonana MEGA solidnie, bo z MDF o grubości 18mm. Podstawki na ludziki wczepiane są w tą płytę na całej jej grubości, żeby mieć pewność, że dziecko nie uszkodzi ani jednej tej małej półeczki na ludziki. Obrzeża płyty pozostają w kolorze naturalnego MDF, w zgodzie z minimalistycznym stylem skandynawskim.

Nie uświadczysz też widoku żadnego mocowania, gdyż grubość płyty umożliwia wpuszczenie zaczepów montażowych w materiał od tyłu, więc nie widać żadnych mocowań od frontu.

Wraz z półką otrzymujesz porządne haki montażowe, byście nie musieli się zastanawiać jak ją powiesić. Samo zamontowanie półki jest bajecznie proste. otrzymane dwa haki mocujesz w ścianie w rozstawie 16 cm i to wszystko. Pozostaje przywiesić półkę na hakach, co również nie sprawia kłopotów, gdyż nasze autorskie mocowania same "pomagają" nakierować hak do otworu, znajdującego się na szczycie trójkątnego mocowania. Nie znamy prostszego systemu do mocowania:)

Moliland
EL1BA0EL
1968 produkty
Wysokość
52 cm
Szerokość
37 cm
Głębokość
34 mm
Materiał
MDF
Klasa
Elegance
Mocowania w zestawie
Tak
Ilość półeczek na ludziki
34

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło