Regał na ludziki LEGO Pirat Hak

Regał na ludziki LEGO Pirat Hak

Na ludziki Lego
EL1PI1EL
1999 produkty

Regał / ekspozytor na ludziki LEGO

model: Pirat z hakiem

kolor: biały front / surowe obrzeża

wymiary:

  • wysokość: 52 cm;
  • szerokość: 33 cm;
189,90 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Ekspozytor Pirat - to Ci gratka :)

W zasadzie to regał z półeczkami, organizer i ekspozytor w jednym.

Jaki szkrab by nie chciał takiego w swoim pokoju?

Każde dziecko lubi klocki, a wraz z klockami znajdzie się duuużo ludzików.

Z czasem przy coraz większej ilości klocków, pojawia się odwieczne pytanie, jak je przechowywać, jakie organizery stosować itp.

Ta półka pomoże w znaczący sposób na utrzymanie porządku przynajmniej z ludzikami :). Ludziki odkładane na półkę będą uporządkowane i nie pogubią się w gąszczu klocków, których jest (lub z czasem będzie) całkiem sporo.

W ten sposób wyeksponowane ludziki prezentują się niesamowicie, a dzieci lubią na nie patrzeć bez końca. Wybór ludzików do planowanej zabawy również jest ułatwiony, gdyż nie trzeba grzebać w pojemniku w poszukiwaniu konkretnego ludzika.

To jest kompletna nowość.

Starannie zaprojektowane, solidnie przetestowane- dajemy gwarancję jakości i solidności tego artykułu, którego jesteśmy producentem.

 

Sama półka wykonana MEGA solidnie, bo z MDF o grubości 18mm. Podstawki na ludziki wczepiane są w tą płytę na całej jej grubości (!), tak żeby mieć pewność, że dziecko nie uszkodzi ani jednej tej małej półeczki na ludziki. Co w produkcjach ze sklejki czy płyty o grubości 3mm, co jest notorycznym zjawiskiem. U nas nie uświadczysz kiepskiej jakości towarów i nigdy nie zejdziemy na tą ścieżkę.

Obrzeża płyty pozostają w kolorze naturalnego MDF, co pozostaje w zgodzie z minimalistycznym stylem skandynawskim.

Tak jak wspomniano, nie jest to produkcja ze sklejki, czy dykty o grubości 3 mm wycinanej laserem, lub ręcznie tylko porządna produkcja z grubego, laminowanego MDF wycinana przez profesjonalne frezarki CNC i ręcznie obrabiane i szlifowane powierzchnię..

Regał posiada aż 33 miejsca (półeczek) na postawienie ludzików. Każda z podstawek wykonana jest z MDF, do którego doczepiono klocek by ułatwiał wczepianie ludzików, tak by stabilnie były na nich ustawiane i nie spadały mimo odwrócenia półki do góry nogami.

Tak naprawdę, jeśli zajdzie taka potrzeba i konieczność na niejednej półeczce wejdą po dwa ludziki, w zależności od wielkości ludzika i ułożenia podstawki.

Klocki są wyselekcjonowane tylko w jednym, białym kolorze, tak by pasowały do całości, a nie różnokolorowe.

Moliland
EL1PI1EL
1999 produkty
Wysokość
52 cm
Szerokość
33 cm
Głębokość
34 mm
Materiał
MDF
Klasa
Elegance
Mocowania w zestawie
Tak
Ilość półeczek na ludziki
33

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło