Ekspozytor na resoraki Monster Truck

Ekspozytor na resoraki Monster Truck

Na resoraki
ER1MT0EL
1981 produkty

Regał / ekspozytor na autka, resoraki

model: Monster Truck

kolor: biały front / obrzeża naturalny MDF

wymiary:

  • wysokość: 59 cm;
  • szerokość: 95 cm;
359,90 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Każde dziecko lubi autka, więc wiadomo, że z czasem w jego pokoju zagości duuuża ich liczba. 

Przy coraz to większej ilości resoraków, prędzej, czy później, pojawi się podstawowe pytanie, jak je wszystkie przechowywać, jakie organizery stosować itp. Resoraki nie odkładane na miejsce mają tendencję do walania się po całym domu :) Każdy rodzic to zna. Ten regał / ekspozytor pomoże w znaczący sposób na utrzymanie porządku... przynajmniej z samochodzikami. Autka odkładane na półkę będą zawsze na miejscu i nie pogubią się w gąszczu zabawek, których jest, lub z czasem będzie, całkiem sporo.

Regał posiada aż 68 kieszonek. Większość z nich posiada wymiary 9 cm x 3,5 cm. Mniejszych od nich nie ma, natomiast są też inne- większe, bo autka mogą mieć niekiedy przyczepkę itp. Głębokość każdej kieszonki wynosi 36 mm. Ponadto resoraki można z powodzeniem ustawiać na górze samego ekspozytora, na dachu, czy pace, tak więc miejsc znajdzie się parę więcej :)

Sam ekspozytor wykonany MEGA solidnie, bo z obustronnie białego MDF o grubości 18mm. Obrzeża płyty pozostają w kolorze naturalnego MDF, w zgodzie z minimalistycznym stylem skandynawskim. Ekspozytor nie posiada z tyłu żadnej płyty, ani ścianki- po co zasłaniać zazwyczaj elegancką tapetę, czy ścianę w pokoju dziecięcym.

Wraz z ekspozytorem otrzymujesz porządne haki montażowe.

Moliland
ER1MT0EL
1981 produkty
Wysokość
59 cm
Szerokość
95 cm
Głębokość
36 mm
Materiał
MDF
Mocowania w zestawie
Tak
Grubość płyty
2 x 18 mm
Ilość kieszonek na autka
68

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło