Ekspozytor na resoraki Rakieta 70S

Na resoraki
ER1RS0EL
992 produkty

Regał / ekspozytor na autka, resoraki

model: Rakieta XXL

kolor: biały front / obrzeża naturalny MDF

wymiary:

  • wysokość: 70 cm;
  • szerokość: 50 cm;
  • 50 kieszonek;
309,90 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Każde dziecko lubi samochodziki, czy resoraki. Wiadomo zatem, iż z czasem w jego pokoju zagości ich pokaźna liczba. 

Będzie ich więcej i więcej, aż w końcu, prędzej, czy później, pojawi się podstawowe pytanie, jak je wszystkie przechowywać, jakie organizery stosować itp. Resoraki nie odkładane na miejsce mają tendencję do walania się po całym domu :) Każdy rodzic to zna. Ten regał / ekspozytor pomoże w znaczący sposób na utrzymanie porządku... przynajmniej z samochodzikami. Autka odkładane na półkę będą zawsze na miejscu i nie pogubią się w gąszczu zabawek, których jest, lub z czasem będzie, całkiem sporo.

Ten swoisty organizer posiada 50 kieszonek. Większość z nich posiada wymiary 9 cm x 3,5 cm. Mniejszych od nich nie ma, natomiast są też inne- większe, bo autka mogą mieć niekiedy przyczepkę itp. Głębokość każdej kieszonki wynosi 36 mm. Ponadto resoraki można z powodzeniem ustawiać w oknie rakiety, czy zmieścić po dwa autka w większej kieszonce- tak więc miejsc znajdzie się parę więcej :)

Ten artykuł nie ma za zadania tylko przechowywać samochodziki dziecka, on przede wszystkim ładnie się prezentuje, jest dopełnieniem estetycznym kącika Twojej pociechy. Na pewno będzie chwytał wzrok odwiedzających pokoik dziecięcy :)

Sama półka wykonana MEGA solidnie, bo z obustronnie białego MDF o grubości 18mm. Obrzeża płyty pozostają w kolorze naturalnego MDF, w zgodzie z minimalistycznym stylem skandynawskim. Ekspozytor nie posiada z tyłu żadnej płyty, ani ścianki- po co zasłaniać zazwyczaj elegancką tapetę, czy ścianę w pokoju dziecięcym.

Wraz z ekspozytorem otrzymujesz dwa haki montażowe, które należy zamontować na ścianie w poziomie. Na nich wystarczy przywiesić ten ekspozytor.

Moliland
ER1RS0EL
992 produkty
Wysokość
70 cm
Szerokość
50 cm
Głębokość
36 mm
Materiał
MDF
Mocowania w zestawie
Tak
Grubość płyty
2 x 18 mm
Ilość kieszonek na autka
100

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło