Ekspozytor na resoraki Statek Kontenerowiec - Elegance

Na resoraki
ER1ST0EL
999 produkty

Regał / ekspozytor na autka, resoraki

model: Statek kontenerowiec / Prom

kolor: biały front / surowe obrzeża

wymiary:

  • wysokość: 46 cm;
  • szerokość: 98 cm;
  • ilość kieszonek: 67;
309,90 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

W pokoju każdego chłopca z pewnością jest, albo niedługo się znajdzie - potężna liczba małych samochodzików. Te potocznie zwane resoraki zalegają w każdej przestrzeni, zakamarku. Autka są artykułem po które każdy chłopak sięga najczęściej, dlatego tak się dzieje.

Z okazji coraz większej ilości resoraków, w końcu pojawi się odwieczne pytanie, jak je przechowywać, jakie organizery stosować itp. Ekspozytor taki jak ten, powinien pomóc. Autka odkładane do kieszonek organizera będą uporządkowane i nie pogubią się w gąszczu autek, czy innych zabawek.

Ten organizer posiada aż 67 kieszonek / miejsc postojowych. Większość z nich posiada wymiary 90 mm x 35 mm. Mniejszych szufladek nie ma, natomiast są też inne- dużo większe, bo resoraki mogą mieć niekiedy lawetę itp. Głębokość każdej szufladki wynosi 36 mm. Ponadto resoraki można z również postawić na górze statku, np. na dachu, kominie więc zmieści się kilka więcej autek niż podana liczba kieszonek:)

Sam ekspozytor wykonany MEGA solidnie, bo z laminowanego na biało MDF o grubości 18mm. Obrzeża / krawędzie płyty pozostają w kolorze naturalnego MDF, w zgodzie z minimalistycznym stylem skandynawskim. Ekspozytor nie posiada z tyłu żadnej dykty ani ścianki- po co zasłaniać zazwyczaj elegancką tapetę, czy ścianę w pokoju dziecięcym.

Elementy montażowe są w zestawie

Moliland
ER1ST0EL
999 produkty
Wysokość
46 cm
Szerokość
98 cm
Głębokość
36 mm
Materiał
MDF
Mocowania w zestawie
Tak
Grubość płyty
2 x 18 mm
Ilość kieszonek na autka
67

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło