Narożna półka w kształcie chmurki z pojemnym blatem

Pojedyncze
PC1NA0PG
999 produkty

Półka Chmurka Narożna

klasa Prestige - w całości biała

  • Duże wymiary (szerokość x wysokość): 31 cm x 20 cm;
  • Pojemny blat: w najszerszym miejscu ma 24,5 cm głębokości;
  • Dołączona instrukcja montażu w j. polskim;
  • Porządne haki montażowe są w zestawie;
  • Szybka wysyłka- tylko 24h;
  • Gwarancja zadowolenia i wsparcie pozakupowe;
139,90 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Półka Chmurka to doskonały wybór...

Model: Narożna

Moda na półki chmurki nigdy nie słabnie, nie ma co się dziwić, gdyż to jeden z lepszych sposobów na udekorowanie ścian pokoiku dziecięcego. Nie dość, że nadają pozytywne walory estetyczne, to jeszcze są praktycznym meblem na zabawki, książeczki, czy słodkie pluszaki.

Czasami jest potrzeba zagospodarować naroże w pokoiku malucha. Wynikać to może z wymogów projektu, czy aranżacji, kształtu pokoju, jego wielkości, czy nasycenia ścian innymi dodatkami / meblami. Jeżeli stolik, biurko stoi w narożniku, również powinnaś rozpatrzyć doposażenie naroża nad biurkiem w tego typu dodatek. Na stoliku dziecięcym zawsze jest mało miejsca, choćby nie wiadomo jaki byłby duży :) wie o tym każda mama. Wraz z rozwojem dziecka ten blat będzie ciągle maleć i maleć... Rysunki, kredki, plastelina, talerz z posiłkiem, kubki, farby, figurki, czy inne prace plastyczne będą walczyły o każdy skrawek biurka. Narożny regał może dużo pomóc, na stoliku zostanie kartka, czy praca, a na półeczce kubki z kredkami, flamastrami, pędzelkami, tak by nie przeszkadzały w tworzeniu arcydzieła naszej pociechy.

  • Wykonane naprawdę porządnie półka, do produkcji której posłużyła solidna biała płyta MDF, o grubości aż 18 mm i to zarówno na blat, jak na chmurkę.
  • Porządne haki montażowe oraz przejrzysta instrukcja użytkowania/montażu półki, są wysyłane wraz z półką.
  • Wysokojakościowy biały MDF jest wysoko odporny na środki czyszczące, jak i na zarysowania, a także posiada atest higieniczny.

Klasa Prestige, czyli półka jest w całości biała. Powierzchnie chmurek i blatu są wykonane z laminatu o podwyższonej odporności na zarysowania i środki chemiczne / czyszczące. Obrzeża chmurki malowane są na biało profesjonalnymi atestowanymi, hipoalergicznymi i bezwonnymi emaliami akrylowymi spełniającymi europejską normę "Bezpieczeństwo Zabawek".

Blaty półek wykonane z białego i grubego wysokogatunkowego MDF.

Wykonana na profesjonalnych maszynach, ręcznie jedynie malowana na krawędziach. Gwarantuje to jej identyczny z wzorcem, nienaganny kształt, bez wad wynikających z ręcznego wycinania, takich jak brak poszarpań materiału, czy niedotrzymania symetrii łuków.

Moliland
PC1NA0PG
999 produkty
Wysokość
20 cm
Szerokość
31 cm
Głębokość
31 cm
Udźwig
5kg
Materiał
MDF
Klasa
Prestige
Instrukcja w j. polskim
Tak
Mocowania w zestawie
Tak
Grubość płyty
18 mm

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło