Półki Chmurki zest. MOLI z chmurkami

Półki Chmurki zest. MOLI z chmurkami

Zestawy
PC3MO3PR
1220 produkty
 • zestaw składa się z jednej półki dużej oraz dwóch mniejszych w odbiciu lustrzanym;
 • wersja: MOLI z chmurkami;
 • klasa: Premium;
 • materiał: MDF gruby- aż 18 mm;
 • przeznaczenie: pokój dziecięcy;
 • do zestawu dołączona czytelna- obrazkowa instrukcja montażu w j. polskim;
 • w skład zestawu wchodzą porządne mocowania;
239,90 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Półki chmurki Moli z dodatkowym wycięciem w chmurki na frontowym dekorze.

Model: Moli z chmurkami

Klasa: Premium

Prezentowany zestaw, w skład którego wchodzi jedna półka duża oraz dwie mniejsze, posiada dodatkowo frezowane chmurki we frontowych dekorach (również w kształcie chmurek:)) każdej z trzech półek. Ponadto w tej klasie chmurki mogą być ręcznie pomalowane w wybranym kolorze, a same chmurki są w całości białe, również na obrzeżach oraz z tyłu.

Urządzając pokój dziecięcy ważne jest połączenie funkcjonalności kupowanych mebli z estetyką, która sprawi, że przestrzeń stanie się przytulna i bezpieczna. Półki chmurki to doskonały dodatek zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca, dzięki któremu sypialnia dziecięca nabiera bajkowego charakteru. Ich zaletą jest fakt, że otrzymujesz zestaw aż trzech półek, które możesz dowolnie rozmieścić mocując je do jednej lub kilku ścian. 

Te bardzo chętnie wybierane półki z całą pewnością sprawią, że pokój dziecka będzie jeszcze bardziej bajkowy z jedynym i niepowtarzalnym klimatem.

Półki w kształcie chmurek mogą służyć jako miejsce do przechowywania przedmiotów, które chcesz mieć pod ręką, chociażby podczas pielęgnacji małego dziecka, jak również są doskonałym miejscem na zabawki, książeczki lub pamiątkowe zdjęcia malucha.

Każda półka ma nadany charakterystyczny kształt, a dodatkowo jest wzbogacona o frontowy dekor również w kształcie uroczej chmurki. Zestaw półek chmurek został wykonany z wysokiej jakości płyty MDF o grubości 18 mm.

Dodatkowym atutem jest również nowoczesne rozwiązanie pozwalające na bezproblemowy montaż. Uchwyty do zawieszenia zostały umieszczone z tyłu, dzięki temu gładko przylegają do ściany, a wszelkie mocowania są niewidoczne.

Jeżeli szukasz uroczego akcentu do pokoju dziecięcego, to zestaw półek w kształcie chmurek z pewnością sprawdzi się w wielu aranżacjach.

To nie jest praca chałupnicza, półki wytwarzane przy pomocy najnowocześniejszych, profesjonalnych ploterów CNC. Dzięki temu produkt wolny jest od wad wynikających z pracy ręcznej, takich jak zarysowania, zacięcia, niesymetryczność, czy nierówności krzywizn.

Klasa Premium to rozszerzona klasa Prestige o możliwość wyboru koloru dla frontowych chmurek:

 • Obrzeża chmurki malowane są markowymi emaliami akrylowymi spełniającymi europejską normę "Bezpieczeństwo Zabawek";
 • Blaty półek wykonane z białego i grubego wysokogatunkowego MDF, w całości białe, również na obrzeżach;
 • Wykonane w całości na profesjonalnych maszynach, ręcznie jedynie malowane na krawędziach i skręcane. Gwarantuje to ich nienaganny kształt, bez wad wynikających z ręcznego wycinania, brak poszarpań materiału, czy niedotrzymania symetrii łuków;
 • Kolor frontowego dekoru (wycięcia w kształcie chmurki) do wyboru;
Moliland
PC3MO3PR
1220 produkty
Wysokość półki dużej
27 cm
Szerokość półki dużej
53 cm
Głębokość półki dużej
18,6 cm
Wysokość półki mniejszej
18 cm
Szerokość półki mniejszej
35 cm
Głębokość półki mniejszej
13,6 cm
Udźwig
4kg
Materiał
MDF
Klasa
Premium
Ilość półek w zestawie
3
Instrukcja w j. polskim
Tak
Mocowania w zestawie
Tak
Grubość płyty
18 mm

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło