Półki Chmurki Zestaw Jungle Sklejka Drewno

Półki Chmurki Zestaw Jungle Sklejka Drewno

Zestawy
PC3JN0TP
1232 produkty

Zestaw składa się z jednej półki dużej oraz dwóch mniejszych w odbiciu lustrzanym;

  • wersja: Jungle;
  • klasa: TOP;
  • materiał: Sklejka brzozowa 18 mm;
  • kolor: naturalne drewno, widoczne słoje, lakierowane emalią akrylową;
299,90 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Półki chmurki w wersji MISIA- TOP klasa

To są półki w absolutnie topowym wykonaniu. 

Model Jungle w tej odsłonie wykonany jest z mega jakościowo sklejki liściastej o grubości aż 18 mm. Jest to zatem towar wytworzony z bardzo dobrego surowca. Zarówno chmurka, jak i blaty mają tą samą grubość 18 mm, a nie tak, jak to się często spotyka, że tylny motyw wykonany ze sklejki, a blat z MDF, czy z cieńszej płyty.

Ta klasa nie pozostawia kompromisów w oszczędzaniu na materiałach, przeznaczona jest dla tych odbiorców, którzy stawiają na jakość i solidność oraz cenią sobie porządne materiały.

Półki robią niesamowite wrażenie estetyczne. Ich wzór jest przez nas starannie wypracowany, a półki są magnesem dla oczu odwiedzających pokoik dziecięcy. 

Każda z trzech półek posiada dodatkową chmurkę zamocowaną na froncie blatu. Te z kolei również wykonano z tego samego porządnego materiału.

Sklejka lakierowana jest bezbarwnym, bezpiecznym i bezwonnym lakierem akrylowym, który ma za zadanie uwidocznić (a nie zakryć) naturalny wygląd słoi w drewnie oraz dodatkowo zabezpieczyć produkt przed uszkodzeniami, czy chłonięciem wilgoci z powietrza. Lakierowanie jest kompletne, tzn. z każdej możliwej strony.

Zestaw składa się z trzech półek- jednej dużej oraz dwóch mniejszych w swoim odbiciu lustrzanym. Cechy, takie jak wymiary, czy waga znajdziesz w zakładce - Dane techniczne.

Sposób zawieszania półek jest banalnie prosty i intuicyjny, a same otwory montażowe wpuszczone są w całości w materiał od tyłu, co sprawia, że półki pięknie się prezentują płasko przylegając do ściany.

Kształt tych otworów jest genialnie innowacyjny- trójkątny, dzięki czemu przywieszając półkę na ścianę, skosy trójkątnego otworu pomagają w nakierowaniu haka do otworu montażowego. 

Jest to polskiej produkcji produkt, wykonany z materiałów i surowców pochodzenia polskiego. Nie używamy do produkcji tworzyw sztucznych, a nawet stronimy od nich przy pakowaniu naszych wyrobów.  Stawiamy na jakość, solidność i ekologię.

Moliland
PC3JN0TP
1232 produkty
Wysokość półki dużej
23,5 cm
Szerokość półki dużej
48 cm
Głębokość półki dużej
15,6 cm
Wysokość półki mniejszej
16 cm
Szerokość półki mniejszej
29 cm
Głębokość półki mniejszej
15,6 cm
Udźwig
5kg
Materiał
Sklejka
Klasa
Galaxy
Ilość półek w zestawie
3
Instrukcja w j. polskim
Tak
Mocowania w zestawie
Tak
Grubość płyty
18 mm

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło