Półka Samolocik

Półka Samolocik Elegance

Półki pojazdy
PR1SA0EL
5893 produkty

Półka Samolocik

kolor: biały

wymiary całkowite półki (szerokość x wysokość): 54 x 29 cm

blat: 34 cm x 10 cm

99,90 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Każde dziecko lubi samoloty :) pomyśl o udekorowaniu jego pokoju taką właśnie półką. Biały samolocik z pewnością spodoba się każdemu młodziakowi. Taka półka-samolot fantastycznie prezentuje się na ścianie albo tapecie. 

Idealnie nadaje się do przechowywania drobnych rzeczy– misiów, figurek, małych książeczek i innych. Półka została wykonana solidnie, z troską o detale. Do produkcji posłużyła w całości obustronnie biała płyta MDF o grubości aż 18 mm (zarówno na blat, jak i na samolot). 

Półeczkę bardzo łatwo się montuje, wszystko czego potrzebujesz otrzymasz w zestawie.

Produkt nie jest wypalany / wycinany laserowo, nie zatem ma osmalonych krawędzi będących pozostałością po przejściu wiązki lasera. Jest wycinany w sklejce klasyczną metodą przez frezarkę CNC, co gwarantuje nienaganny i jednakowy dla każdego produktu kształt. 

Półka wykonana w klasie Elegance, a oznacza to, iż pozostając w zgodzie ze stylem skandynawskim samolot nie ma pomalowanych obrzeży i pozostają one w kolorze naturalnego MDF.

Zabieg ten ma na celu eksponować kontury samolotu i doskonale odznaczać jego sylwetkę nawet na całkowicie białej ścianie.

Moliland
PR1SA0EL
5893 produkty
Wysokość
29 cm
Szerokość
54 cm
Głębokość
11,8 cm
Udźwig
4kg
Materiał
MDF
Klasa
Elegance
Ilość półek w zestawie
1
Instrukcja w j. polskim
Tak
Mocowania w zestawie
Tak
Grubość płyty
18 mm

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło