Zest. 3 szt Półki Góry Drewno sklejka

Zest. 3 szt Półki Góry Drewno sklejka

Półki różne
PG3MO0TP
1 produkt

Półka Góry zestaw 3 szt.

  • materiał: Sklejka brzozowa o grubości aż 18 mm;
  • przeznaczenie: pokój dziecięcy;
  • kolor: naturalna brzoza- lakierowana;
  • Zestaw składa się z jednej dużej i dwóch mniejszych półek w odbiciu lustrzanym;
229,90 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

To są półki w absolutnie topowym wykonaniu. 

Motyw Górski w tej odsłonie wykonany jest z mega jakościowo sklejki liściastej o grubości aż 18 mm. Jest to zatem towar wytworzony z bardzo dobrego surowca. Zarówno chmurka, jak i blaty mają tą samą grubość 18 mm, a nie tak, jak to się często spotyka, że tylny motyw wykonany ze sklejki, a blat z MDF, czy z cieńszej płyty.

Ta klasa nie pozostawia kompromisów w oszczędzaniu na materiałach, przeznaczona jest dla tych odbiorców, którzy stawiają na jakość i solidność oraz cenią sobie porządne materiały.

Półki robią niesamowite wrażenie estetyczne. Ich wzór jest przez nas starannie wypracowany, a półki są magnesem dla oczu odwiedzających pokoik dziecięcy. 

Sklejka lakierowana jest bezbarwnym, bezpiecznym i bezwonnym lakierem akrylowym, który ma za zadanie uwidocznić (a nie zakryć) naturalny wygląd słoi w drewnie oraz dodatkowo zabezpieczyć produkt przed uszkodzeniami, czy chłonięciem wilgoci z powietrza. Lakierowanie jest kompletne, tzn. z każdej możliwej strony.

Zestaw składa się z trzech półek- jednej dużej oraz dwóch mniejszych w swoim odbiciu lustrzanym. Cechy, takie jak wymiary, czy waga znajdziesz w zakładce - Dane techniczne.

Sposób zawieszania półek jest banalnie prosty i intuicyjny, a same otwory montażowe wpuszczone są w całości w materiał od tyłu, co sprawia, że półki pięknie się prezentują płasko przylegając do ściany.

Kształt tych otworów jest genialnie innowacyjny- trójkątny, dzięki czemu przywieszając półkę na ścianę, skosy trójkątnego otworu pomagają w nakierowaniu haka do otworu montażowego. 

Jest to polskiej produkcji produkt, wykonany z materiałów i surowców pochodzenia polskiego. Nie używamy do produkcji tworzyw sztucznych, a nawet stronimy od nich przy pakowaniu naszych wyrobów.  Stawiamy na jakość, solidność i ekologię.

Moliland
PG3MO0TP
1 produkt

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło