Krzesło z koroną Premium- kolor dekoru do wyboru

Stoliki i krzesła
SK1SK0PR
999 produkty

Krzesło z motywem korony

149,90 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Krzesełko ma wycięte trzy korony- dwie po bokach i jedną w oparciu.

Powierzchnie płaskie wykonane są z laminatu, co sprawia, że są szczególnie łatwe w utrzymaniu czystości, ścieraniu mazaków, kredek itp. Produkty malowane po całości nie mają tej zalety, gdyż z farby można zetrzeć brud często razem z nią. Tutaj nie ma tego problemu.

Produkt wykonany z obustronnie białego, laminowanego MDF 18mm, a nie z surowego i malowanego po całości.

Obrzeża malowane są z oczywistych względów, bezpieczną, hipoalergiczną, bezzapachową, co najważniejsze- bezpieczną dla dzieci emalią akrylową. Niestety powierzchnia obrzeży nie jest już tak samo fajna w ścieraniu co powierzchnie laminowane.

Na podstawie obserwacji oraz własnych doświadczeń, wypracowaliśmy projekt krzesełka, które właśnie stanowi przedmiot tej oferty

Jeżeli też zastanawiasz się, jakie powinno być krzesełko do pokoiku dziecka, to spójrz na jakie aspekty najczęściej zwracano uwagę:

  1. Nogi krzesełka powinny wystawać w przód i do tyłu poza siedzisko, co znacznie utrudnia huśtanie się i nadaje konstrukcji wysokiej stabilności;
  2. Wszystkie narożniki powinny być półokrągłe;
  3. Powierzchnie płaskie powinny być w miarę możliwości wykonane z laminatu, a nie malowane, co znacznie ułatwia, a czasami wręcz umożliwia utrzymanie czystości;
  4. Jak najwięcej ozdób typu korony, autka i inne, co jest uwielbiane przez nasze pociechy, co właśnie również uwzględniliśmy :)

Jeżeli interesują Ciebie inne wzory, skontaktuj się z nami i daj znać co Ciebie interesuje. Zrobimy projekt i zobaczysz jak by to wyglądało.

Na życzenie możemy pomalować wnętrza wycięć koron w innym kolorze, np. środki korony mogłyby być szare, białe, albo czarne. Macie taką możliwość wystarczy napisać w wiadomości do sprzedającego po zakupie, lub dowolnie się z nami skontaktować.

Wymiary krzesełka:

  • Wysokość: 57 cm;
  • Głębokość: 38 cm (siedzisko 28 cm)
  • Szerokość: 27,6 cm (siedzisko 25 cm);
  • Wysokość do siedziska: 29 cm;

Kupując na tej stronie kupujesz tylko krzesełko z motywem ozdobnym w korony.

Moliland
SK1SK0PR
999 produkty
Wysokość
57 cm
Szerokość
27,6 cm
Głębokość
38 cm
Udźwig
30 kg
Materiał
MDF
Instrukcja w j. polskim
Tak
Mocowania w zestawie
Tak
Grubość płyty
18 mm

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło