Pomocnik kuchenny Kitchen Helper krzesło z autkami

Stoliki i krzesła
KH1AU0EL
999 produkty
329,90 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Pomocnik Kuchenny / Kitchen Helper - model z autkami

Jeżeli Twoje dziecko chce Ci pomagać w kuchennych pracach, a zapewne tak jest, bo to prędzej, czy później nieuniknione, to zastanów się nad takim pomocnikiem kuchennym.

Wiemy oczywiście, że kuchnia to nie jest najbezpieczniejsze miejsce dla małych dzieci, a już na pewno jak stoją na taborecikach, stołkach i próbują coś manipulować po swojemu na blacie obok mamy, czy taty.

Pomocniki kuchenne są konstrukcją tak przemyślaną, żeby nieoceniona przecież pomoc dziecka w kuchni była jak najbardziej bezpieczna. Pomocniki swoje ważą, są stabilne i nie tak "wywrotne", jak krzesełka, czy stołki. Wyposażone są również w ścianki boczne, by możliwość utraty równowagi, czy ześliźnięcia się nóżki brzdąca były zniwelowane do granic możliwości. 

Kitchen Helper posiada trzy poziomy na których możemy umieścić podłogę:

  • 202 mm
  • 302 mm
  • 402 mm

Z pomocą pomocnika kuchennego możesz w spokoju przyrządzać swoje ulubione potrawy, gdy Twoje dziecko, bezpiecznie i w spokoju będzie mogło doskonalić swoje umiejętności manipulacyjne, kroić banana swoim fikuśnym plastikowym nożykiem :) albo wesoło merdać łyżką w jakiejś sałatce.

Z pomocnikiem bezpieczna praca w kuchni stanie się możliwa, a daje ona dużo umiejętności: ćwiczenie koordynacji oko-ręka, rozwijanie motoryki małej, wspomaganie integracji sensorycznej, ponadto ćwiczy nieco cierpliwości, utrwala relację z mamą i daje duuużo nowej wiedzy i niezapomnianej frajdy. Nie można oczywiście zapomnieć, że spędzanie wspólnego czasu ze swoją pociechą chociażby w kuchni jest bezcenne.

Wymiary krzesełka:

  • Wysokość: 89 cm;
  • Głębokość: 49 cm
  • Szerokość: 40 cm;
Moliland
KH1AU0EL
999 produkty
Wysokość
89 cm
Szerokość
40 cm
Głębokość
49 cm
Udźwig
30 kg
Materiał
MDF
Instrukcja w j. polskim
Tak
Mocowania w zestawie
Tak
Grubość płyty
18 mm

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło