Stolik i krzesło z koroną

Stoliki i krzesła
SK2KO0PR
997 produkty
379,90 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Zestaw składa się z jednego stolika i jednego krzesełka.

Stolik posiada dwie korony wycięte po bokach stolika. Krzesełko natomiast ma ich aż trzy- dwie po bokach i jedną w oparciu.

Powierzchnia stolika wykonana jest z laminatu, co sprawia, że jest szczególnie łatwe w utrzymaniu czystości, ścieraniu mazaków, kredek itp. Produkty malowane po całości nie mają tej zalety, gdyż z farby można zetrzeć brud często razem z nią. Tutaj nie ma tego problemu.

Ten sam atut posiadają boki krzesełka, jego oparcie, czy siedzisko, a nawet boki stolika. Produkt wykonany z obustronnie białego, laminowanego MDF 18mm, a nie z surowego i malowanego po całości.

Malowane są z oczywistych względów wszystkie obrzeża, bezpieczną, hipoalergiczną, bezzapachową, co najważniejsze- bezpieczną dla dzieci emalią akrylową.

Na podstawie obserwacji oraz własnych doświadczeń, wypracowaliśmy projekt stolika i krzesełka, które właśnie stanowi przedmiot tej oferty

Jeżeli też zastanawiasz się, jaki powinien być stolik i krzesełko do pokoiku dziecka, to spójrz na jakie aspekty najczęściej zwracano uwagę:

  1. Blat stolika powinien wystawać poza obrys jego nóg na ok ~1,5cm, żeby wystarczyło na dosunięcie stolika do ściany mimo zastosowanej listwy przypodłogowej, czy cokołu;
  2. Nogi krzesełka wręcz odwrotnie, powinny wystawać w przód i do tyłu poza siedzisko, co znacznie utrudnia huśtanie się i nadaje konstrukcji wysokiej stabilności;
  3. Wszystkie narożniki powinny być półokrągłe;
  4. Powierzchnia siedziska oraz blatu roboczego stołu powinny być w miarę możliwości wykonane z laminatu, a nie malowane, co znacznie ułatwia, a czasami wręcz umożliwia utrzymanie czystości;
  5. Jak najwięcej ozdób typu autka i inne, co jest uwielbiane przez nasze pociechy, co właśnie również uwzględniliśmy :)

Jeżeli interesują Ciebie inne wzory, skontaktuj się z nami i daj znać co Ciebie interesuje. Zrobimy projekt i zobaczysz jak by to wyglądało.

Na życzenie możemy pomalować wnętrza wycięć koron w innym kolorze, np. środki korony mogłyby być szare, białe, albo czarne. Macie taką możliwość wystarczy napisać w wiadomości do sprzedającego po zakupie, lub dowolnie się z nami skontaktować.

Wymiary stolika:

Wysokość: 50 cm;

Głębokość: 50 cm

Szerokość: 70 cm;

Wymiary krzesełka:

Wysokość: 57 cm;

Głębokość: 38 cm (siedzisko 28 cm)

Szerokość: 27,6 cm (siedzisko 25 cm);

Wysokość do siedziska: 29 cm;

Moliland
SK2KO0PR
997 produkty
Wysokość
57 cm
Szerokość
70 cm
Głębokość
50 cm
Udźwig
30 kg
Materiał
MDF
Instrukcja w j. polskim
Tak
Mocowania w zestawie
Tak
Grubość płyty
18 mm

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło