Komponent Chmurka magnetyczna do tablic manipulacyjnych

TM1KC0PR
999 produkty

Komponent do tablicy manipulacyjnej

Model: Chmurka z magnetycznymi kulkami

Wymiary: 17,5 cm x 11 cm

Grubość: 6 mm

39,90 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Komponent tablicy manipulacyjnej

model: Chmurka z magnetycznymi kulkami

Solidna chmurka, której kolor możesz sobie dowolnie wybrać, posiada 6 sznureczków i kulek.

Wycinana jest frezarką CNC z płyty MDF grubej na 6 mm. Dzięki temu możliwe było wykonanie z tyłu chmurki kanałów (takich korytarzyków), którymi przeprowadzony jest sznureczek. Nie musisz kombinować z jakimiś dystansami, czy frezowaniem komory na sznurki w miejscu umieszczenia tej chmurki. Możesz śmiało przyczepić tą chmurkę płasko do jakiejkolwiek powierzchni, a sznureczki będą się swobodnie przemieszczać (ukazane jest to na zdjęciu nr 5). Takie rozwiązania nie jest to możliwe w artykułach wycinanych laserem, raz, że zazwyczaj tam można spotkać zbyt cienki materiał- 3mm, to jeszcze laser pozostawia spalone krawędzie, a i nie może tylko trochę podfrezować, tylko przecina (albo graweruje).

Drewniane kulki na końcu sznurków są zblokowane przez supeł. Jest to wykonane tak, by supeł nie wystawał za kulkę- na końcu powiększa się otwór, tak by się zmieścił do środka, wraz z małym magnesem neodymowym. Całość dodatkowo wypełniana jest klejem na gorąco. Dzięki temu jest dodatkowa frajda i kolejna funkcjonalność. Kulki mogą się przyczepiać do rzeczy metalowych, a także między sobą, niekiedy też się od siebie odpychają. Magnesy zawsze przyciągają wszystkich brzdąców do eksperymentowania.

Obrzeża chmurki również są pomalowane w kolorze takim samym jak front.

Otwory na wkręty mocujące są tak przemyślane, żeby były w 100% bezpieczne dla małych rączek. Jak łatwo można zauważyć otwory do montażu są zagłębione specjalnie tak, by chowały główkę wkręta użytego do przykręcenia tego komponentu do powierzchni z tyłu.

Moliland
TM1KC0PR
999 produkty
Wysokość
11 cm
Szerokość
17,5 cm
Głębokość
6 mm
Klasa
Premium
Grubość płyty
6 mm

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło