Sorter kształtów rozszerzonych do tablic manipulacyjnych

TM1KS1PR
999 produkty

Komponent do tablicy manipulacyjnej

Model: Sorter rozgrzeszony / zaawansowany

Wymiary: 33 cm x 10 cm

Grubość: 18 mm

29,90 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Komponent tablicy manipulacyjnej

model: Sorter kształtów zaawansowanych

Wykonany z grubego MDF 18 mm, wycinany frezarką, a nie ręcznie, czy przy pomocy lasera. Ma to tą zaletę, że ręczne wycinanie nigdy nie jest tak doskonałe co maszynowe, a wycinanie laserem pozostawia osmalone czarne krawędzie. Tutaj tego nie ma, a kształt jest zawsze nienaganny i taki sam jak na zdjęciach.

Kształty w tym sorterze (uwaga, nazwy dziecięce:): Krzyżyk, strzałka, jajko, słoneczko, krzywulec.

Otwory na wkręty mocujące sorter są zagłębione (podfrezowane). Każdy element jest przywiązany sznurkiem, dla bezpieczeństwa oraz by się nie zgubił.

Każdy klocek ma z tyłu wyfrezowany otwór, w którym mieści się supełek sznurka, dzięki temu kształty nie odstają od tylnej powierzchni i wchodzą w sorter do końca na płasko.

Możesz wybrać kolor każdego elementu osobno. Zwróć uwagę, że sorter na obrzeżu ma kolor taki jak frontowej powierzchni, natomiast obrzeża klocków / kształtów pozostają w kolorze naturalnego MDF. Klocki, jak i sorter od tyłu również nie jest malowany. Sznureczki mogą się różnić w zależności od partii surowca.

Po zakupie otrzymujesz sorter z przymocowanymi na gotowo sznureczkami z klockami / kształtami. Nie otrzymujesz wkrętów montażowych, gdyż musisz ja sobie dobrać pod swoją tablicę.

Moliland
TM1KS1PR
999 produkty
Wysokość
10 cm
Szerokość
30 cm
Głębokość
18 mm
Klasa
Premium
Grubość płyty
18 mm

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło