Stojak do tablic manipulacyjnych

TM1ST0EL
998 produkty

Stojak do tablicy manipulacyjnej. Odpowiedni do tablic, które są szerokie na co najmniej 43 cm i wysokości nie przekraczającej 60 cm.

69,90 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Stojak / podstawka do tablicy manipulacyjnej.

Jeżeli Twoja tablica nie posiada fabrycznego uchwytu, który pozwoliłby na samodzielne stanie tablicy na podłodze, ten stojak z pewnością może się przydać.

Tablice płasko leżące albo przymocowane do ściany pionowo nie są tak chętnie wybierane do zabawy przez dzieci, co te pochylone pod odpowiednim kątem.

Stojak potrafi tchnąć drugie życie Twojej tablicy. Podczas testów rodzice zauważyli, że dzieci ponownie się interesują swoimi tablicami odkąd jest podstawka. Dzieje się tak z powodów wspomnianych powyżej oraz z tego, że na stojaku tablica może być przestawiana bezproblemowo między pokojami, czy wyciągana wręcz z pokoju dziecka do salonu.

Podstawka jest wykonana z MDF o grubości aż 18 mm, a z jej montażem każdy sobie poradzi bez problemu- 4 elementy skręcane jedynie 8 konfirmantami nie stanowi wyzwania.

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wykorzystać stojak do innych celów w późniejszym terminie, albo w trakcie, na wymiankę. Możesz wykorzystać go jako sztalugę do podtrzymywania kawałka płyty do malowania kredą, czy mazakami. 

Stojak pasuje do tablic o szerokości co najmniej 44 cm i wysokości nie przekraczającej 60 cm.

Jeżeli potrzebujesz stojaka o mniejszym rozstawie- dla mniejszej tablicy, daj nam znać. Wykonamy wymiar pod Ciebie.

Kupując ten artykuł, otrzymujesz samą podstawkę, bez tablicy manipulacyjnej, czy tablicy do malowania.

Moliland
TM1ST0EL
998 produkty
Wysokość
37 cm
Szerokość
43,6
Głębokość
22 cm
Klasa
Elegance
Źródło światła
LED
Grubość płyty
18 mm

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło