Tablica manipulacyjna Mały Inżynier

TM1IN0EL
999 produkty

Tablica Manipulacyjna

Model: Inżynierska #1

Wymiary: 61,5 cm x 41,5 cm

299,90 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Tablica Manipulacyjna

model: Mały Inżynier #1

Tablica ma zaokrąglone narożniki w celu maksymalizacji bezpieczeństwa. Tak samo każda sekcja dołączona do tablicy. Zasilana za pomocą 3 x baterii AA (baterie dołączone do zestawu). Diody LED z sekcji przełączników pozwalają na bardzo dłuuugą zabawę przy jednym załadowaniu baterii. 

Dzięki tej tablicy dziecko:

  • Będzie w naturalny sposób obsługiwać przełączniki elektroniczne większości typów;
  • Nauczy się, czym jest kręcenie śrub / nakrętek (w bezpieczny sposób);
  • Na pewno usprawni motorykę małą;
  • Nauczy logicznego myślenia (sortery, labirynt, zębatki, przełączniki);
  • Pozna kształty, nie tylko podstawowe;
  • Poczuje się jak mały pilot kokpitu śmigłowca, czy samolotu, dzięki przełącznikom dźwigniowym standardowym oraz typu TOP-GUN :)

Tablica posiada sześć grup funkcyjnych:

1 - Labirynt - Znajdziesz w nim 9 elementów (jest całkiem spory). Musisz odprowadzić 3 grzybki do koszyczka, 3 ludzików do domku, oraz 3 kształty w odpowiednie pola: trójkąt, kwadrat, kółko.

Figury (ludziki, kształty i grzybki) są wydrukowane na drukarce 3D, w różnych kolorach. Dzięki temu nie mają skręcanych części i są jednolite. Wkręty mocujące labirynt do tablicy są zagłębione w specjalnie podfrezowanych otworach, nie wystają poza płytę.

2 - Sorter Podstawowy - Do ułożenia 5 podstawowych kształtów: kwadrat, trójkąt, kółko, gwiazda, prostokąt.

Wkręty mocujące sorter do tablicy są również zagłębione w specjalnie podfrezowanych otworach. Każdy element jest przywiązany sznurkiem, dla bezpieczeństwa oraz by się nie zgubił.

3 - Sorter Rozszerzony - Do ułożenia 5 rozszerzonych kształtów: romb, gwiazda wieloramienna, owal, strzałka, krzyż.

Wkręty mocujące sorter do tablicy są także zagłębione w specjalnie wyfrezowanych otworach. Figury również zabezpieczone, poprzez przymocowanie do sznurka.

4 - Zębatki - Dwie zazębione wspólnie zębatki o wymiarach 10 cm x 10 cm każda.

Wykonane z MDF o grubości 6mm. Wkręt jest zagłębiony w otworze, nie wystaje na zewnątrz. Zębatki kręcą się z małym tarciem, czyli bardzo ochoczo :)

5 - Klucz i dwie nakrętki - Wkręty standardowo zagłębione są w nakrętki (Śrubki), dzięki czemu nie wystają. Można nimi kręcić dowolnie, w lewo, czy prawo za pomocą dołączonego klucza. Klucz również na uwięzi na sznurku. Jego duży rozmiar (oraz nakrętek) nie będzie powodował frustracji małego użytkowania - uczymy się dopiero :).

6 - Sekcja przełączników i światełek - Niewątpliwy lider zabawy każdego użytkownika tej tablicy. Sekcję przełączników i przycisków należy włączyć za pomocą przełącznika typu TOP - GUN - podnieść osłonę i przestawić dźwignię. Niezależnie od wciśniętych i uruchomionych innych światełek, wyłączenie tego przycisku odłącza zasilanie na całą sekcję. Można zapalić 14 światełek za pomocą 12 włączników. Są włączniki przyciskowe, hebelkowe, kołyskowe, podwójnego wyboru, czy wspomniany TOP-GUN, który ma światełko sam w sobie. Mały użytkownik pozna niemal wszystkie możliwości załączanie przycisków, a seria 3 włączników dźwigienkowych pod rząd jest mocno inspirowana kokpitem dla małego pilota pojazdów powietrznych.

Moliland
TM1IN0EL
999 produkty
Wysokość
41,5 cm
Szerokość
61,5 cm
Głębokość
36 mm
Klasa
Elegance
Zasilanie
Bateryjne - 3x AA
Źródło światła
LED
Grubość płyty
2 x 18 mm

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło