Zestaw naprawczy do Audiobajek Disney - Akumulator

Oferta
GA1DA0PR
996 produkty

Głośnik z instrukcją oraz bitem trójkątnym - zestaw naprawczy systemu Disney

64,90 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Zestaw naprawczy do audio bajek systemu Disney (Akumulator)

Jeżeli jakość Twojego akumulatora w Audio Box'ie na bajki Disney Magia Słuchania pozostawia wiele do życzenia (nie wytrzymuje nocy, "słabo trzyma", ciągle jest rozładowany, lub musi "wisieć na ładowarce"), zastanów się nad jego naprawą.

Z tym zestawem naprawczym zawierającym nowy akumulator o niemal dwukrotnie większej pojemności oraz obrazkową instrukcją krok po kroku co należy zrobić, wymiana jest banalnie prosta.

W skład zestawu wchodzi:

  • akumulator (ogniwo) o takich samych parametrach napięciowych co oryginalny, ale niemal dwukrotnie większej pojemności;
  • instrukcja krok po kroku (z obrazkami);
  • bit trójkątny;

Standardowo zainstalowane jest ogniwo o pojemności 400 mAh, w tym zestawie otrzymujesz ogniwo, którego producent podaje pojemność 740 mAh. Niemal dwukrotnie więcej.

Bit trójkątny jest niezbędny do odkręcenia trójkątnych śrubek mocujących, jest dodany do zestawu, gdyż jest rzadko spotykany i najprawdopodobniej nie masz go w swojej kolekcji. Bit oczywiście przyda Ci się na przyszłość (być może do innych zabawek). Bit zakończony jest standardowym uchwytem do bitów, musisz mieć, w co go włożyć, żeby móc za jego pomocą odkręcić śrubki.

W skład zestawu nie wchodzi sam Audio Box systemu Disney (zwany głośnikiem), tylko to co wyspecyfikowano powyżej: bit trójkątny, instrukcja, akumulator z zarobionymi przewodami i końcówką gotową do wpięcia.

GA1DA0PR
996 produkty

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło