Ekspozytor Mega Monster Truck na autka typu Monster Truck

Na resoraki
ER1MX0EL
999 produkty

Regał / ekspozytor na autka, resoraki typu Monster Truck

model: Monster Truck

kolor: biały front / obrzeża naturalny MDF

wymiary:

  • wysokość: 65 cm;
  • szerokość: 100,5 cm;
549,90 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Każde dziecko lubi autka, więc wiadomo, że z czasem w jego pokoju zagości duuuża ich liczba.

Jednymi z takich autek są Monster Trucki. Większość ekspozytorów na rynku nie jest dostosowana do tych dużych autek. Monster Trucki są bowiem niemal dwa razy szersze i wyższe niż standardowy resorak.

Przy coraz to większej ilości resoraków, prędzej, czy później, pojawi się podstawowe pytanie, jak je wszystkie przechowywać, jakie organizery stosować itp. Resoraki nie odkładane na miejsce mają tendencję do walania się po całym domu :) Każdy rodzic to zna. Ten regał / ekspozytor pomoże w znaczący sposób na utrzymanie porządku... przynajmniej z samochodzikami typu Monster Truck- gdzie odkładane na regał będą zawsze na miejscu i nie pogubią się w gąszczu zabawek, których jest, lub z czasem będzie, całkiem sporo.

Regał posiada 33 dużych i szerokich kieszonek pasujących do Monster Trucków. Większość z nich posiada wymiary 11 cm x 7,8 cm. Mniejszych od nich nie ma, natomiast jest jedna większa, bo może przydarzyć się jakiś powiększony zestaw :). Głębokość każdej kieszonki wynosi 72 mm. Ponadto resoraki można z powodzeniem ustawiać na górze samego ekspozytora- na dachu, tak więc miejsc znajdzie się nieco więcej :)

Sam ekspozytor wykonany MEGA solidnie, bo z MDF o łącznej grubości 72 mm. Są to połączone cztery płyty po 18 mm. Obrzeża płyty pozostają w kolorze naturalnego MDF, w zgodzie z minimalistycznym stylem skandynawskim. Ekspozytor nie posiada z tyłu żadnej płyty, ani ścianki- po co zasłaniać zazwyczaj elegancką tapetę, czy ścianę w pokoju dziecięcym.

Wraz z organizerem otrzymujesz haki montażowe.

Moliland
ER1MX0EL
999 produkty
Wysokość
65 cm
Szerokość
100,5 cm
Głębokość
7,2 cm
Materiał
MDF
Mocowania w zestawie
Tak
Grubość płyty
4 x 18 mm
Ilość kieszonek na autka
33

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło