Ekspozytor na autka resoraki Parking

Na resoraki
ER1PA0EL
999 produkty

Regał / ekspozytor na autka, resoraki

model: Parking / Garaż

kolor: biały front / surowe obrzeża

wymiary:

  • wysokość: 56,5 cm;
  • szerokość: 50 cm;
299,90 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Każdy chłopiec lubi autka, a więc w jego domu będzie duuuużo wszelakich resoraków.

Z czasem przy coraz większej ilości samochodzików, pojawia się odwieczne pytanie, jak je przechowywać, jakie organizery stosować itp. Ta półka pomoże w znaczący sposób na utrzymanie porządku przynajmniej z resorakami. Autka odkładane na półkę będą uporządkowane i nie pogubią się w gąszczu zabawek, których jest, lub z czasem będzie, całkiem sporo.

Ekspozytor posiada aż 50 kieszonek, których głębokość wynosi 3,6 cm (dla każdej). Pasuje do autek typu Matchbox, czy Hot Wheels. Mniejsze kieszenie mają wymiary (szerokość x wysokość): 90 mm x 35 mm. Te większe 137,5 mm x 35 mm.

Zwróć uwagę, że ponad połowa kieszonek ma powiększone kieszonki, w sam raz, na autka z przyczepami, czy po dwa zwykłe. Autek zmieścisz na nim na pewno sporo więcej, niż zadeklarowana liczba kieszonek. Sprawdź zdjęcia i przyjrzyj się jak można je poukładać. Autka z powodzeniem możesz stawiać na samym dachu garażu

Sam regał wykonany MEGA solidnie, bo z obustronnie białego MDF o grubości 18mm. Obrzeża płyty pozostają w kolorze naturalnego MDF, w zgodzie z minimalistycznym stylem skandynawskim. Ekspozytor nie posiada z tyłu żadnej dykty ani ścianki- po co zasłaniać zazwyczaj elegancką tapetę, czy ścianę w pokoju dziecięcym.

Wraz z ekspozytorem otrzymujesz porządne haki montażowe.

Moliland
ER1PA0EL
999 produkty
Wysokość
56,5 cm
Szerokość
50 cm
Głębokość
36 mm
Materiał
MDF
Mocowania w zestawie
Tak
Grubość płyty
2 x 18 mm
Ilość kieszonek na autka
50

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło