Ekspozytor na resoraki Rakieta XXL

Na resoraki
ER1RA0EL
998 produkty

Regał / ekspozytor na autka, resoraki

model: Rakieta XXL

kolor: biały front / obrzeża naturalny MDF

wymiary:

  • wysokość: 99 cm;
  • szerokość: 70 cm;
  • 100 kieszonek;
459,90 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Każde dziecko lubi autka, więc wiadomo, że z czasem w jego pokoju zagości duuuża ich liczba. 

Przy coraz to większej ilości resoraków, prędzej, czy później, pojawi się podstawowe pytanie, jak je wszystkie przechowywać, jakie organizery stosować itp. Resoraki nie odkładane na miejsce mają tendencję do walania się po całym domu :) Każdy rodzic to zna. Ten regał / ekspozytor pomoże w znaczący sposób na utrzymanie porządku... przynajmniej z samochodzikami. Autka odkładane na półkę będą zawsze na miejscu i nie pogubią się w gąszczu zabawek, których jest, lub z czasem będzie, całkiem sporo.

Regał posiada aż 100 kieszonek. Większość z nich posiada wymiary 9 cm x 3,5 cm. Mniejszych od nich nie ma, natomiast są też inne- większe, bo autka mogą mieć niekiedy przyczepkę itp. Głębokość każdej kieszonki wynosi 36 mm. Ponadto resoraki można z powodzeniem ustawiać w oknie rakiety, czy zmieścić po dwa autka w większej kieszonce- tak więc miejsc znajdzie się parę więcej :)

Sam ekspozytor wykonany MEGA solidnie, bo z obustronnie białego MDF o grubości 18mm. Obrzeża płyty pozostają w kolorze naturalnego MDF, w zgodzie z minimalistycznym stylem skandynawskim. Ekspozytor nie posiada z tyłu żadnej płyty, ani ścianki- po co zasłaniać zazwyczaj elegancką tapetę, czy ścianę w pokoju dziecięcym.

Wraz z ekspozytorem otrzymujesz haki montażowe.

Moliland
ER1RA0EL
998 produkty
Wysokość
99 cm
Szerokość
70 cm
Głębokość
36 mm
Materiał
MDF
Mocowania w zestawie
Tak
Grubość płyty
2 x 18 mm
Ilość kieszonek na autka
100

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło